náš príbeh

Naša spoločnosť vznikla v roku 2015 pod názvom STAR DEVELOPMENT. Veľmi rýchlo sa nám podarilo etablovať na domácom realitnom trhu a na svojom konte máme už viac než sto úspešných realizácií. Sme najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou, ktorá pôsobí na realitnom trhu za rok 2019 a 2020. Za úspech vďačíme energii, odhodlaniu a profesionalite nášho tímu, ktorý robí maximum pre vašu spokojnosť. Rok 2021 priniesol dôležitú transformáciu spoločnosti zmenou názvu BERG & BAUMAN a spustenie investičného portfólia spoločnosti.

Ing. Adam Achberger
CEO, realitný špecialista, realitný znalec

Vážení klienti, milí priatelia,

moja úloha ako CEO spoločnosti Berg & Bauman je od vzniku spoločnosti jasná: robiť všetko na sto percent, dvadsaťštyri hodín denne, sedem dní v týždni a každodenne zlepšovať život a bývanie už stovkám spokojných klientov. Úsmev spokojného klienta, ktorý našiel ideálne bývanie, je pre mňa ako realitného špecialistu vždy najlepšou odmenou. Som rád, že tých úsmevov spokojných klientov každodenne pribúda. Nezáleží na tom, či idete s nami realizovať výhodné sprostredkovanie nehnuteľnosti, odkúpenie vašej nehnuteľnosti alebo odovzdávate nami realizovaný projekt.

Som tu vždy pre vás.

Ing. Dominika Achberger
CFO, realitná špecialistka, home staging designer

Milí klienti,

práca v spoločnosti Berg & Bauman bola pre mňa výzvou. Výzvou, ktorú som prijala s nadšením. Mám niekoľkoročné skúsenosti s plánovaním developerských projektov a ich riadením. Neponúkam vám len štandardnú inzerciu a obhliadky, ale aj skutočnú odbornosť. Viem vám tiež poradiť v otázkach daňových priznaní v prípade predaja vašej nehnuteľnosti. Mojou vášňou je Home staging, ktorému sa v Berg & Bauman aktívne venujem. Rada vás presvedčím o svojich odborných kvalitách.