KEDY NÁS
MÔŽETE POTREBOVAŤ

Naše služby využijete v rôznych životných situáciách

 • Pri rozvode s manželom/manželkou alebo rozchode s partnerom/partnerkou
  Keď je potrebné majetkovoprávne usporiadanie, keď ste byt spolu vlastnili alebo zdieľali, keď ste mali spoločnú hypotéku – jednoducho vždy, keď je riešením priamy a rýchly predaj bytu.
 • Keď sa chcete alebo musíte sťahovať, a to z akýchkoľvek dôvodov,
  najmä v prípadoch, keď je dedičov viac, čo si vyžaduje majetkovoprávne usporiadanie. Priamy predaj je v takýchto prípadoch jediný spôsob, ako vyrovnať podiely diskrétne, spravodlivo a bez narušenia rodinných vzťahov.
 • Pri dedičskom konaní, keď potrebujete vyplatiť dedičské podiely
  Dôvodov môže byť naozaj veľa: sťahovanie za novou prácou, sťahovanie do partnerovho bytu (keď svoj potrebujete predať), sťahovanie do väčšieho (napríklad kvôli deťom), sťahovanie zo zdravotných dôvodov či pre smrť člena domácnosti a podobne.
 • Keď sa zhoršila vaša finančná situácia, a to z akýchkoľvek dôvodov,
  napríklad pri strate zamestnania, finančných problémoch v podnikaní, pre straty spôsobené pandémiou alebo v akýchkoľvek iných prípadoch, ktoré majú za následok výraznejší pokles vašich príjmov.
 • Keď musíte vyplatiť osobné dlhy a iné podlžnosti
  Lepším riešením, ako nechať dlhy, aby sa nabaľovali, a prísť o strechu nad hlavou, je rýchly a priamy predaj bytu, vyplatenie dlhov a kúpa nového, hoci menšieho bytu.
 • Keď nechcete alebo nemôžete investovať do rekonštrukcie svojho bytu
  Napríklad v prípadoch, keď si váš byt vyžaduje finančne, časovo a technicky náročnú rekonštrukciu. Jeho predajom alebo výmenou za menej náročné funkčné bývanie ušetríte množstvo peňazí, času i starostí.
 • Ak ste pri kúpe svojho bytu spravili chybu
  Možno ste spravili chybu výberom zlej lokality, možno ste pre seba zvolili nevhodný typ bývania alebo ste nezohľadnili faktory, o ktorých ste predtým nevedeli. Svoju chybu môžete ľahko a rýchlo napraviť výhodným predajom.